Інвертор - ТОВ КУК, Київське управління комплектації (КУК)

Перейти до контакту
ІНВЕРТОРИ
ЕЛЕКТРОЖИВНІ УСТАНОВКИ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (ЕУПС)
СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО МОНІТОРИНГУ
Інвертор
Інвертори призначені для перетворення постійної напруги в синусоїдальну, випускаються на потужності 1,0 кВА, 1,2 кВА, 1,5 кВА, 1,8 кВА, 2,0 кВА, 2,5 кВА, 3,3 кВА та 5,0 кВА з вхідною напругою 24В, 48В, 60В та 110В. ККД понад 90%.
Для перетворення застосовується метод широтноімпульсної модуляції (ШІМ), частота перетворення близько 30 кГц (динамічний регулювання вихідної напруги має типовий час регулювання менше 0,3 мс, статичне регулювання вихідної напруги має постійну час регулювання менше 40 мс).

У стандартному виконанні інвертор має вхідний фільтр, можливість паралельного підключення кількох інверторів для нарощування потужності, мікропроцесор для контролю та зв'язку, а також цифрові прилади для індикації вхідної напруги та струму, вихідної напруги, струму та частоти.
Під час програмування цифрова індикація використовується для вказівки значень.

Для розширення функцій інвертор застосовується разом з електронним пристроєм (UNB). UNB контролює підключену резервну мережу та синхронізує виходи інвертора із частотою мережі. При відмові інвертора або великих перевантаженнях UNB відразу переключається на резервну мережу. Після усунення збою 1MB знову підключається до роботи інвертора. У стандартному виконанні інвертор підготовлений до роботи з UNB.

ТОВ "КУК"
"Київське управління комплектації". 2024
Назад до змісту