ТОВ КУК оренда складських приміщень в Києві - ТОВ КУК, Київське управління комплектації (КУК)

Перейти до контакту
Виробничо-складський комплекс ТОВ «КУК» знаходиться за адресою вулиця Полярна, 12А в Оболонському районі міста Києва. Комплекс розташований в межах міста Києва, в промисловій зоні. Район індустріально розвинений, зручна транспортна інфраструктура. Розташування комплексу (недалеко від площі ім. Т.Г. Шевченка – 1 км до окружної дороги) дозволяє нашим клієнтам зручно та швидко доставляти вантажі до будь-якої точки міста. А близьке розташування станції метро «Мінська» вирішує транспортне питання для їх співробітників.

Комплекс приймає великотоннажний автотранспорт. Завдяки розташування комплексу недалеко від околиці столиці, в'їзд автомобілів вантажопідйомністю понад 10 тонн на територію комплексу можливий цілодобово.

Складські приміщення надаються різного типу:
  • Тип А - капітальна будівля промислово-складського призначення, каркасного типу із залізобетонних конструкцій, стіна та покрівля утеплені зовні мінеральною ватою, одноповерхова, висота 10 м. Приміщення - сухе, опалювальне (температура не нижче + 10 ° С), а його висота дозволяє складувати вантажі на висоту 6 - 7 м на сучасних стелажах. Промислова підлога – топінг-бетон з антипилевим покриттям. Будівля має необхідну інфраструктуру (енерго-, теплопостачання, водопровід, каналізацію, пожежну, охоронну сигналізацію та відеоспостереження).
  • Тип В, С – ангари із сучасними стеллажами, необхідною технікою для переміщення штабелювання вантажів, та промисловою підлогою з топінг-бетону.

Площа території, що прилягає до будівель, становить 5000 кв. м. Додаткова площа дозволяє складувати товар наших клієнтів на відкритих майданчиках та майданчиках під навісом. Територія комплексу охороняється та знаходиться під відеоспостереженням. Діє проста пропускна система.
Вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються персоналом та механізмами комплексу ТОВ «КУК». Вантажі під час розвантаження розміщуються на складі Орендаря.

Час роботи комплексу - з 8 г 30 хв до 17 г 30хв, на вимогу клієнта можлива робота понаднормово і у вихідні дні.
Ми робимо все можливе для процвітання вашого бізнесу.
ТОВ "КУК"
"Київське управління комплектації". 2024
Назад до змісту